Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Grisslehamns Livs

42 erbjudanden just nu · Grisslehamn · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Pommes fritesPommes strips−50 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 33 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Vetemjöl −40 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 26 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Mango Fryst −39 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Nötfärs Färsk −39 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 80 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−38 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 34 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Original −37 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 142 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−31 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 57 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Champinjon Klass 1 −31 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Morötter Klass 1 −24 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 24 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Brysselkål Klass 1 −15 % ↗

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

20 kr ordinarie 24 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Kebabsås HetKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie ca 35 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina

Mutti

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grisslehamns Livs
Tyck till