Primat

ICA Ålidhem

Ålidhem Centrum Examens vägen, Umeå · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Mån–lör 07:00–23:00 Sön 09:00–23:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Energidryck Skymning MandarinÄngen Fläder−44 %

Latitude 65

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

2 för 22kr +pant

t.o.m. 25 okt

Ålidhem
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt SkinkaBasturökt KalkonbröstKyckling Extrarökt−36 %

Lönneberga

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kyckling Grillad −36 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Energidryck −36 % ↗

Energidryck

Red Bull · 250 ml

10 kr ordinarie 16 kr

40 kr/l

t.o.m. 25 okt

Ålidhem
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−36 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kiwi ca Klass 1 −36 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Pärlsocker −36 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 22 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−34 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

2 för 25kr

t.o.m. 18 okt

Ålidhem
Tyck till