Primat

Erbjudanden på ICA Ålidhem

58 erbjudanden just nu · Umeå · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt SkinkaBasturökt KalkonbröstKyckling Extrarökt−36 %

Lönneberga

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kyckling Grillad −36 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 31 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−36 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kiwi ca Klass 1 −36 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Pärlsocker −36 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 22 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−34 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

2 för 25kr

t.o.m. 18 okt

Ålidhem
Roast'n Toast −32 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 37 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−29 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Tonfisk i vatten 170gTonfisk i olja 170g−26 %

Tonfisk 170g

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 19 kr

14 kr/st

t.o.m. 1 okt

Ålidhem
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Persika PäronKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−21 %

Loka

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Jordgubb Rabarber ZeroBlodapelsin Citron ZeroPersika Citron Zero−12 %

Zero

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 14 kr

2 för 25kr +pant

t.o.m. 1 okt

Ålidhem
Tacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Mejeridessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
HushållssalamiDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami ChorizoSalami Vitlök

Korv

5 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Max LimeMax 6P

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kaffebönor Mörkrost SkånerostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost

Zoegas

4 varor i erbjudandet

74 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Peach Passion DrickyoghurtJordgubb Drickyoghurt

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Crunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Ålidhem
Tyck till