Primat

ICA Kvarnen, Borlänge

Kvarnforsgatan 2, Borlänge · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 06:00 Alla dagar 06:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pizza Tomatsås Ost −37 % ↗

Pizza Tomatsås Ost

Härjedalspizza · 440 g

60 kr ordinarie 95 kr

135 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Chicken Nuggets −34 % ↗

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

23 kr ordinarie 35 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 209 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kycklingfilé Fryst −33 % ↗

Kycklingfilé Fryst

Kalas · 800 g

75 kr ordinarie 113 kr

94 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−33 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Tyck till