Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvarnen, Borlänge

71 erbjudanden just nu · Borlänge · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pizza Tomatsås Ost −37 % ↗

Pizza Tomatsås Ost

Härjedalspizza · 440 g

60 kr ordinarie 95 kr

135 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Chicken Nuggets −34 % ↗

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

23 kr ordinarie 35 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 209 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kycklingfilé Fryst −33 % ↗

Kycklingfilé Fryst

Kalas · 800 g

75 kr ordinarie 113 kr

94 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−33 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
OriginalMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kokkaffe MellanrostMilea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony Mörkrost+4−30 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 71 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Fläskkarré Benfri ca −30 % ↗

Fläskkarré Benfri ca

Gudruns · 1000 g

55 kr/kg ordinarie 79 kr/kg

ca 55 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Jordgubb MjölkdryckChoklad Mjölkdryck−26 %

Mjölkdryck

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 17 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Dill Gräslök ChipsDoodles CheezCruncherz CheezSaltade ChipsSourcream Onion Chips−25 %

Olw

5 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 16 kr

3 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit MultivitaminPressed Orange Without Pulp+1−25 %

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kanelbullar 10-pack −24 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 33 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−22 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−21 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Frukostost −21 % ↗

Frukostost

Gäsene Mejeri · 1000 g

79 kr/kg ordinarie 100 kr/kg

ca 79 kr/st

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−14 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Ärtsoppa −7 % ↗

Ärtsoppa

Siljans Chark · 500 g

18 kr ordinarie 19 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Bruna Bönor −7 % ↗

Bruna Bönor

SILJANS CHARK · 500 g

18 kr ordinarie 19 kr

35 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
VaniljbullePistagebulle Laktosfri 1-pKanelbulle 1-p

Bonjour

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie ca 11 kr

5 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Peanut JappChoklad Stycksak Caramel LatteStrawberrySchweizernöt BarDubbel Nougat+8

Godis

13 varor i erbjudandet

8 kr

3 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Präst® lagrad 12 m caGrevé® lagrad 12 m caHerrgård® lagrad 12 mån caMorfars Brännvinsost 12 mån ca

Falbygdens

4 varor i erbjudandet

119 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Kvarnen, Borlänge
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Linguine PastaPasta RadiatoriMafalda CortaMezze Maniche Rigate

Garofalo

4 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 50kr

t.o.m. 28 okt

Kvarnen, Borlänge
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvarnen, Borlänge
Tyck till