Primat

Willys Karlstad Rud

Mossgatan 1, Karlstad · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt hela veckan

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Pane Napoletano −25 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Kronljus Vit −23 % ↗

Kronljus Vit

FIXA · 30 st

99 kr ordinarie 129 kr

3,30 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Spaghetti Klippt −22 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

10 kr ordinarie 13 kr

28 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Universal Spray −19 % ↗

Universal Spray

AJAX · 750 ml

26 kr ordinarie 32 kr

35 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Potatisbröd −17 % ↗

Potatisbröd

Östras Bröd · 700 g

25 kr ordinarie 30 kr

36 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Mörk Sojasås −15 % ↗

Mörk Sojasås

ELDORADO · 500 ml

17 kr ordinarie 20 kr

34 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Outdoor Fresh −15 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 1000 ml

28 kr ordinarie 33 kr

28 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Pumpakärnor −14 % ↗

Pumpakärnor

GARANT EKO · 300 g

30 kr ordinarie 35 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Blomsterhonung −14 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

43 kr ordinarie 50 kr

86 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Tyck till