Primat

Veckans erbjudanden på Willys Karlstad Rud

80 erbjudanden just nu · Karlstad · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Pane Napoletano −25 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Kronljus Vit −23 % ↗

Kronljus Vit

FIXA · 30 st

99 kr ordinarie 129 kr

3,30 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Spaghetti Klippt −22 % ↗

Spaghetti Klippt

KUNGSÖRNEN · 350 g

10 kr ordinarie 13 kr

28 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Universal Spray −19 % ↗

Universal Spray

AJAX · 750 ml

26 kr ordinarie 32 kr

35 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Potatisbröd −17 % ↗

Potatisbröd

Östras Bröd · 700 g

25 kr ordinarie 30 kr

36 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Mörk Sojasås −15 % ↗

Mörk Sojasås

ELDORADO · 500 ml

17 kr ordinarie 20 kr

34 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Outdoor Fresh −15 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 1000 ml

28 kr ordinarie 33 kr

28 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Pumpakärnor −14 % ↗

Pumpakärnor

GARANT EKO · 300 g

30 kr ordinarie 35 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Blomsterhonung −14 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

43 kr ordinarie 50 kr

86 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Snabbmakaroner −13 % ↗

Snabbmakaroner

Kungsörnen · 750 g

13 kr ordinarie 15 kr

17 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Marine Aktiv-Gel −13 % ↗

Marine Aktiv-Gel

DUCK · 750 ml

20 kr ordinarie 23 kr

27 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Gochujang −13 % ↗

Gochujang

WANG · 170 g

19 kr ordinarie 22 kr

111 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Cheese Dip Nacho −13 % ↗

Cheese Dip Nacho

SANTA MARIA · 250 g

25 kr ordinarie 29 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Coconut Milk −12 % ↗

Coconut Milk

AMPAWA · 500 ml

29 kr ordinarie 33 kr

58 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Tvättlappar Torra −12 % ↗

Tvättlappar Torra

ELDORADO · 250 st

29 kr ordinarie 33 kr

0,12 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Triple Treat Mix −12 % ↗

Triple Treat Mix

LÄKEROL · 75 g

20 kr ordinarie 23 kr

265 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Handdiskmedel Hav −12 % ↗

Handdiskmedel Hav

Grumme · 500 ml

23 kr ordinarie 26 kr

46 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Outdoor Fresh −11 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 300 ml

40 kr ordinarie 45 kr

133 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Ajvar Mild −11 % ↗

Ajvar Mild

MINELLA · 690 g

32 kr ordinarie 36 kr

46 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Ox Och Kyckling −10 % ↗

Ox Och Kyckling

FRISKIES · 3500 g

105 kr ordinarie 117 kr

30 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Original Senap −10 % ↗

Original Senap

FELIX · 360 g

18 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Kimchi −10 % ↗

Kimchi

WANG · 410 g

63 kr ordinarie 70 kr

153 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Eco Mellanmörk −9 % ↗

Eco Mellanmörk

ARVIDNORDQUIST · 450 g

73 kr ordinarie 80 kr

162 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Pesto Genovese ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

46 kr 46,00, 2 för

230 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Zero ↗

Zero

COCA-COLA · 1500 ml

53 kr 53,00 +pant, 3 för

35 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Energidryck ↗

Energidryck

Red Bull · 250 ml

22 kr 22,00 +pant, 2 för

88 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Hallonsoda Zero ↗

Hallonsoda Zero

PREMIER · 330 ml

20 kr 20,00 +pant, 4 för

61 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Paté med Oxe ↗

Paté med Oxe

SMART PETS · 150 g

40 kr 40,00, 10 för

267 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Sticks Kycklin ↗

Sticks Kycklin

SMART PETS · 25 g

25 kr 25,00, 2 för

1000 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Mezzi Rigatoni ↗

Mezzi Rigatoni

LA MOLISANA · 500 g

32 kr 32,00, 2 för

64 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Chili Mayo Hot ↗

Chili Mayo Hot

EL TACO TRUCK · 200 ml

48 kr 48,00, 2 för

240 kr/l

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Havregryn ↗

Havregryn

GARANT EKO · 750 g

28 kr 28,00, 2 för

37 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Skumtomtar ↗

Skumtomtar

Aroma · 90 g

30 kr 30,00, 3 för

333 kr/kg

t.o.m. 8 nov

Karlstad Rud
Oparfymerad KulörKulör Parfymfri

Kulör

2 varor i erbjudandet

50 kr

50,00, 2 för

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Hundbajspåsar ↗

Hundbajspåsar

FIRST PRICE · 50 st

15 kr 15,00, 2 för

0,30 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Tortilla Mini ↗

Tortilla Mini

BANDEROS · 200 g

23 kr 23,00, 2 för

115 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Medium Roast ↗

Medium Roast

LÖFBERGS · 400 g

135 kr 135,00, 2 för

338 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Smarties ↗

Smarties

Nestle · 38 g

30 kr 30,00, 4 för

789 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Diskduk ↗

Diskduk

FIXA · 4 st

25 kr 25,00, 2 för

6 kr/st

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Pasta Alfredo ↗

Pasta Alfredo

FINDUS · 400 g

85 kr 85,00, 3 för

213 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Original ↗

Original

AHLGRENS BILAR · 160 g

26 kr 26,00, 2 för

163 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Karlstad Rud
Tyck till