Primat

Willys Hemma Henån

Södra Strandvägen 5, Henån · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Alla dagar 08:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Whole Hazelnut ↗

Whole Hazelnut

RITTER SPORT · 100 g

45 kr 45,00, 2 för

450 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Fryspåse 3L ↗

Fryspåse 3L

ELDORADO · 30 st

15 kr 15,00, 2 för

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Toscabulle ↗

Toscabulle

Bonjour · 100 g

28 kr 28,00, 4 för

280 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Mint Sugar Free ↗

Mint Sugar Free

FISHERMAN'S · 25 g

30 kr 30,00, 3 för

1200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Tyck till