Primat

Veckans erbjudanden på Willys Hemma Henån

66 erbjudanden just nu · Henån · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Kanelbulle 1-p −65 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

3,90 kr ordinarie 11 kr

43 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Vetemjöl −47 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

10 kr ordinarie 19 kr

4,95 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Hemma Henån
Smör Normalsaltat −39 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

40 kr ordinarie 65 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Spenat Klass 1 −35 % ↗

Spenat Klass 1

Garant · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Timjan −34 % ↗

Timjan

15 g

10 kr ordinarie 15 kr

660 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Ros i Kruka −27 % ↗

Ros i Kruka

1 st

40 kr ordinarie 55 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Frökusar −22 % ↗

Frökusar

Fazer · 420 g

25 kr ordinarie 32 kr

59 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Svenskt Matvete Eko −16 % ↗

Svenskt Matvete Eko

Frebaco Kvarn · 500 g

12 kr ordinarie 14 kr

24 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Glassbåtar 6-pack −16 % ↗

Glassbåtar 6-pack

SIA Glass · 840 ml

40 kr ordinarie 47 kr

7 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Choco Flakes −14 % ↗

Choco Flakes

ELDORADO · 375 g

22 kr ordinarie 25 kr

58 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Kaviar Mild −11 % ↗

Kaviar Mild

SVENNES · 250 g

25 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Hemma Henån
Pesto Genovese −11 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

25 kr ordinarie 28 kr

124 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Skivat Bacon −10 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

40 kr ordinarie 44 kr

95 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Ketchup Original −9 % ↗

Ketchup Original

Felix · 1000 g

30 kr ordinarie 33 kr

30 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Pumpakärnor −8 % ↗

Pumpakärnor

GARANT EKO · 300 g

34 kr ordinarie 37 kr

113 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Havregryn −6 % ↗

Havregryn

GARANT EKO · 750 g

17 kr ordinarie 18 kr

22 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Mörk Sojasås −5 % ↗

Mörk Sojasås

ELDORADO · 500 ml

19 kr ordinarie 20 kr

38 kr/l

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Energidryck ↗

Energidryck

Red Bull · 250 ml

22 kr 22,00 +pant, 2 för

88 kr/l

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Passionsoda Zero ↗

Passionsoda Zero

PREMIER · 330 ml

10 kr 10,00 +pant, 2 för

30 kr/l

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Ranch Matkex ↗

Ranch Matkex

GÖTEBORGS KEX · 74 g

22 kr 22,00, 2 för

297 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Hemma Henån
SkumtomtarMint Sugar Free

Godis

2 varor i erbjudandet

30 kr

30,00, 3 för

t.o.m. 8 nov

Hemma Henån
Tortilla Mini ↗

Tortilla Mini

BANDEROS · 200 g

25 kr 25,00, 2 för

125 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Kitkat 4Finger ↗

Kitkat 4Finger

NESTLÉ · 42 g

30 kr 30,00, 4 för

714 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Kexchoklad ↗

Kexchoklad

Cloetta · 60 g

45 kr 45,00, 5 för

750 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Hemma Henån
Rökt Skinka ↗

Rökt Skinka

GARANT · 200 g

40 kr 40,00, 2 för

200 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Hemma Henån
Diskduk ↗

Diskduk

FIXA · 4 st

25 kr 25,00, 2 för

6 kr/st

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Original ↗

Original

PHILADELPHIA · 200 g

38 kr 38,00, 2 för, Max 3 köp

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Original ↗

Original

AHLGRENS BILAR · 160 g

30 kr 30,00, 2 för

188 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Whole Hazelnut ↗

Whole Hazelnut

RITTER SPORT · 100 g

45 kr 45,00, 2 för

450 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Fryspåse 3L ↗

Fryspåse 3L

ELDORADO · 30 st

15 kr 15,00, 2 för

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hemma Henån
Toscabulle ↗

Toscabulle

Bonjour · 100 g

28 kr 28,00, 4 för

280 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Hemma Henån
Tyck till