Primat

Erbjudanden på Hemköp Lerum Solkatten

64 erbjudanden just nu · Lerum · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Kanelbulle 1-p −59 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Texmex Riven 29% −47 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Ultra Zero Sugar −45 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 22 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pågenlimpan −40 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 37 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Havregryn −40 % ↗

Havregryn

AXA · 750 g

13 kr ordinarie 22 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Juice Apelsin −40 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 33 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Norvegia Mild −39 % ↗

Norvegia Mild

TINE · 500 g

45 kr ordinarie 74 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Apple Fresh −39 % ↗

Apple Fresh

HEAD&SHOULDERS · 250 ml

30 kr ordinarie 49 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Präst Mild Skivad −35 % ↗

Präst Mild Skivad

GARANT · 150 g

22 kr ordinarie 34 kr

147 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Large Trosskydd −35 % ↗

Large Trosskydd

Intuition · 30 st

15 kr ordinarie 23 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Barista Havredryck −34 % ↗

Barista Havredryck

ODDLYGOOD · 1000 ml

15 kr ordinarie 23 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Nudlar Udon −34 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 23 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Tomatsoppa Mustig −33 % ↗

Tomatsoppa Mustig

KELDA · 500 ml

20 kr ordinarie 30 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Speed Clean −32 % ↗

Speed Clean

VIA · 840 ml

40 kr ordinarie 59 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Crispy Chili In Oil −30 % ↗

Crispy Chili In Oil

LAOGANMA · 210 g

40 kr ordinarie 57 kr

190 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pesto Genovese −29 % ↗

Pesto Genovese

GARANT · 200 g

22 kr ordinarie 31 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Vetemjöl −29 % ↗

Vetemjöl

GARANT · 2000 g

12 kr ordinarie 17 kr

6 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pak Choi Klass 1 −28 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 25 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pizzakit −27 % ↗

Pizzakit

MONTE CASTELLO · 600 g

20 kr ordinarie 27 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Naan Bread Original −27 % ↗

Naan Bread Original

SANTA MARIA · 260 g

25 kr ordinarie 34 kr

96 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Laxburgare 2-pack −26 % ↗

Laxburgare 2-pack

Falkenberg · 220 g

30 kr ordinarie 41 kr

136 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Pärlsocker −25 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

16 kr ordinarie 21 kr

32 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Blandfärs 21% −23 % ↗

Blandfärs 21%

Garant Eko · 500 g

60 kr ordinarie 78 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Sweet Chili Sauce −22 % ↗

Sweet Chili Sauce

SANTA MARIA · 500 ml

25 kr ordinarie 32 kr

50 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Panko −19 % ↗

Panko

GARANT · 200 g

15 kr ordinarie 18 kr

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Kebabsås Vit Mild −19 % ↗

Kebabsås Vit Mild

GARANT · 250 ml

20 kr ordinarie 25 kr

80 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Panaeng Curry Thai −18 % ↗

Panaeng Curry Thai

MRS CHENG'S · 400 ml

35 kr ordinarie 43 kr

87 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Teriyaki Sauce −17 % ↗

Teriyaki Sauce

GARANT · 250 ml

30 kr ordinarie 36 kr

120 kr/l

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Helgbukett −7 % ↗

Helgbukett

1 st

129 kr ordinarie 139 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Karins Lasagne ↗

Karins Lasagne

DAFGÅRDS · 390 g

55 kr Välj och blanda, 55 kr, 2 för

141 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Lerum Solkatten
Tyck till