Primat

28 kr/st

4 varor i erbjudandet på ICA Nära Strandbergs Undersåker · t.o.m. 12 okt

← Alla erbjudanden
Mjuka Fröbitar −17 % ↗

Mjuka Fröbitar

FAZER · 360 g

28 kr ordinarie 34 kr

78 kr/kg

t.o.m. 12 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Mjuka Råghalvor −17 % ↗

Mjuka Råghalvor

Fazer · 360 g

28 kr ordinarie 34 kr

78 kr/kg

t.o.m. 12 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Rågform 8-pack −12 % ↗

Rågform 8-pack

Fazer · 400 g

28 kr ordinarie 32 kr

70 kr/kg

t.o.m. 12 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Rågkusar 6-pack −12 % ↗

Rågkusar 6-pack

Fazer · 338 g

28 kr ordinarie 32 kr

83 kr/kg

t.o.m. 12 okt

Nära Strandbergs Undersåker
Tyck till