Primat

3 för 45kr

9 varor i erbjudandet på ICA City Centrum · t.o.m. 4 okt

← Alla erbjudanden
Gräddkola −31 % ↗

Gräddkola

WERTHER'S · 125 g

15 kr ordinarie ca 22 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Chokladkola −34 % ↗

Chokladkola

RIESEN · 150 g

15 kr ordinarie ca 23 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Gräddkarameller Soft −31 % ↗

Gräddkarameller Soft

WERTHER'S ORIGINAL · 125 g

15 kr ordinarie ca 22 kr

120 kr/kg

t.o.m. 4 okt

City Centrum
Tyck till