Primat

Veckans erbjudanden på Willys Örebro Västhaga

476 erbjudanden just nu · Örebro · uppdaterat idag · Sida 4 av 5

Om butiken
Frukt Musli −10 % ↗

Frukt Musli

FREBACO KVARN · 550 g

26 kr ordinarie 29 kr

47 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Spring FlowersAllrengöring CitronAllrengöring OriginalAllrengöring Peony Flowers−10 %

Ajax

4 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 29 kr

25,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Jordg/Vit Chok PuddingChoklad ProteinmousseChoklad ProteinpuddingCappuccino Mousse−10 %

Valio

4 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 16 kr

28,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Ox Och Kyckling −10 % ↗

Ox Och Kyckling

FRISKIES · 3500 g

105 kr ordinarie 117 kr

30 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Couscous Eko −10 % ↗

Couscous Eko

GARANT EKO · 500 g

17 kr ordinarie 19 kr

34 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Blåbär DrickyoghurtPäron Banan DrickyoghurtPersika Mango DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−10 %

Drickyoghurt

4 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 10 kr

8,90/st, Spara 1,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Multivitamin- Dryck −10 % ↗

Multivitamin- Dryck

ELDORADO · 1500 ml

13 kr ordinarie 14 kr

8 kr/l

t.o.m. 11 okt

Örebro Västhaga
Pasta AlfredoPasta Bacon & ParmesansåsTacofärssås med RisFish & ChipOstschnitzel Fryst/1 Port+5−10 %

Findus

10 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 32 kr

85,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Original Senap −10 % ↗

Original Senap

FELIX · 360 g

18 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Pulled Pork −10 % ↗

Pulled Pork

TULIP · 500 g

45 kr ordinarie 50 kr

90 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Lavender Mist RefillCalming Rose Mist Refill−10 %

Mist Refill

2 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 50 kr

44,90/st, Spara 5,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Pulled Chicken −10 % ↗

Pulled Chicken

TULIP · 450 g

45 kr ordinarie 50 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Keratin Sleek −10 % ↗

Keratin Sleek

FRUCTIS · 200 ml

63 kr ordinarie 70 kr

315 kr/l

Örebro Västhaga
Comfort 7 16-26KgComfort 5 9-14KgComfort 3 5-8KgUp&Go 8 19-30KgUp&Go 7 16-26Kg+5−10 %

Libero

10 varor i erbjudandet

89 kr ordinarie 99 kr

89/st, Handla för 300 kr, Max 3 köp

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Kimchi −10 % ↗

Kimchi

WANG · 410 g

63 kr ordinarie 70 kr

153 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Pintobönor EkologiskaVita Bönor StoraCannellini BönorVita Bönor TomatsåsBlandade Bönor Ekologiska+2−10 %

Garant Eko

7 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 12 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Hallon Blåbär −9 % ↗

Hallon Blåbär

GARANT · 225 g

30 kr ordinarie 33 kr

133 kr/kg

Örebro Västhaga
Falukorv Ring −9 % ↗

Falukorv Ring

SCAN · 1500 g

60 kr ordinarie 66 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Räkor Skalade −9 % ↗

Räkor Skalade

OMEGA · 400 g

73 kr ordinarie 80 kr

181 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Binda Normal −9 % ↗

Binda Normal

ELDORADO · 20 st

10 kr ordinarie 11 kr

0,50 kr/st

Örebro Västhaga
Lammgrytbitar Fryst −9 % ↗

Lammgrytbitar Fryst

QIBBLA HALAL · 2200 g

99 kr/kg ordinarie 109 kr/kg

ca 218 kr/st

t.o.m. 4 okt

Örebro Västhaga
Skivat Bacon −9 % ↗

Skivat Bacon

ELDORADO · 360 g

30 kr ordinarie 33 kr

83 kr/kg

Örebro Västhaga
Gräddglass BanankolaHimmelsk RöraGräddglass HasselnötPäron MjölkchokladGräddglass Cookies & cream+2−9 %

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

45,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Lemon-LimeZeroKoffeinfri Zero SugarOrangeLäsk Pet+6−9 %

Läsk

11 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 19 kr

53,00 +pant, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Eco Mellanmörk −9 % ↗

Eco Mellanmörk

ARVIDNORDQUIST · 450 g

73 kr ordinarie 80 kr

162 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Örebro Västhaga
Wokmix Klassisk −8 % ↗

Wokmix Klassisk

GARANT · 500 g

20 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

Örebro Västhaga
Äppelmos −8 % ↗

Äppelmos

ELDORADO · 720 g

12 kr ordinarie 13 kr

17 kr/kg

Örebro Västhaga
Honung Fast −8 % ↗

Honung Fast

ELDORADO · 700 g

35 kr ordinarie 38 kr

50 kr/kg

Örebro Västhaga
Haze Lager Af −8 % ↗

Haze Lager Af

PISTONHEAD · 330 ml

35 kr ordinarie 38 kr

106 kr/l

Örebro Västhaga
Halloumi Skivad −8 % ↗

Halloumi Skivad

GARANT · 200 g

35 kr ordinarie 38 kr

174 kr/kg

Örebro Västhaga
Trosskydd Normal −7 % ↗

Trosskydd Normal

ELDORADO · 60 st

13 kr ordinarie 14 kr

0,22 kr/st

Örebro Västhaga
Hushållsost −7 % ↗

Hushållsost

ELDORADO · 150 g

22 kr ordinarie 24 kr

146 kr/kg

Örebro Västhaga
Kokt Skinka −7 % ↗

Kokt Skinka

PRIME PATROL · 100 g

15 kr ordinarie 16 kr

149 kr/kg

Örebro Västhaga
Rökt Skinka −7 % ↗

Rökt Skinka

PRIME PATROL · 100 g

15 kr ordinarie 16 kr

149 kr/kg

Örebro Västhaga
Fetaost −7 % ↗

Fetaost

KASSOS · 150 g

22 kr ordinarie 24 kr

146 kr/kg

Örebro Västhaga
Näsdukar 3-Lag −6 % ↗

Näsdukar 3-Lag

ELDORADO · 10 st

15 kr ordinarie 16 kr

1,49 kr/st

Örebro Västhaga
Allrengöring −6 % ↗

Allrengöring

ELDORADO · 1000 ml

16 kr ordinarie 17 kr

16 kr/l

Örebro Västhaga
Cheddar Skivad −6 % ↗

Cheddar Skivad

FRISCHGOLD · 160 g

27 kr ordinarie 29 kr

168 kr/kg

Örebro Västhaga
Gräddost Skivad −6 % ↗

Gräddost Skivad

FRISCHGOLD · 160 g

27 kr ordinarie 29 kr

168 kr/kg

Örebro Västhaga
Emmentaler Skivad −6 % ↗

Emmentaler Skivad

FRISCHGOLD · 200 g

27 kr ordinarie 29 kr

134 kr/kg

Örebro Västhaga
Tyck till