DOLE Ananasskivor 3-pack på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 26 veckor sedan.
- 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ pris 60 kr jämförpris 87 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Stora Väla Helsingborg, billigast först.
- 1 Willys Helsingborg Väla↗ pris 58 kr jämförpris 139 kr/kg
Lägst pris i landet
513 butiker har varan
- 1 Coop Tyresö↗ förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
- 2 Coop Daglivs↗ förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
- 3 Coop Linden Motala↗ förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
- 4 Coop Simrishamn↗ förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
- 5 Coop City Hallsberg↗ förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Väla Helsingborg
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra
EAN 0038900012250 · Alla butiker med varan
