Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Stora Väla Helsingborg, Ödåkra

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Väla Helsingborg↗ Ödåkra · pris ändrat förra veckan ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Väla Helsingborg, billigast först.

  1. 1 Willys Helsingborg Väla↗ 1,3 km · Helsingborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

533 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

527 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

45 kr50 kr55 kr60 krjuliaugsep58,63 kr · 26 juni–19 sep · Coop Stora Väla Helsingborg45 kr · 19 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg45 kr50 kr55 kr60 krjuliaugsep58,63 kr · 26 juni–19 sep · Coop Stora Väla Helsingborg45 kr · 19 sep–29 sep · Coop Stora Väla Helsingborg
Coop Stora Väla Helsingborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Väla Helsingborg · Björkavägen 97 · 26035 Ödåkra

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till