Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Partille

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Partille↗ Partille · pris ändrat förra veckan pris 59 kr jämförpris 293 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Partille, billigast först.

  1. 1 Willys Partille C↗ 850 m · Partille · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Partille↗ 1,0 km · Partille · pris ändrat 10 veckor sedan pris 59 kr jämförpris 0,59 kr/st

Lägst pris i landet

531 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

525 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

58 kr59 krjuliaugsepoktEj listad efter 16 juli · Coop PartilleEj listad efter 17 aug · Coop Partille58,63 kr · 30 juni–16 juli · Coop Partille58,63 kr · 23 juli–17 aug · Coop Partille58,63 kr · 25 sep–3 okt · Coop Partille58 kr59 krjuliaugsepoktEj listad efter 16 juli · Coop PartilleEj listad efter 17 aug · Coop Partille58,63 kr · 30 juni–16 juli · Coop Partille58,63 kr · 23 juli–17 aug · Coop Partille58,63 kr · 25 sep–3 okt · Coop Partille
Coop Partille✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Partille · Portgången 3 · 43338 Partille

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till