Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Stora Ladugårdsängen, Örebro

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Ladugårdsängen↗ Örebro · pris ändrat 2 veckor sedan pris 60 kr jämförpris 298 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Ladugårdsängen, billigast först.

  1. 1 Willys Örebro Västhaga↗ 2,6 km · Örebro · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st
  2. 2 Willys Örebro Almby↗ 2,8 km · Örebro · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

530 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

524 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

59 kr60 krjuliaugsepoktEj listad efter 26 juli · Coop Stora LadugårdsängenEj listad efter 27 aug · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 1 juli–26 juli · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 27 juli–27 aug · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 16 sep–4 okt · Coop Stora Ladugårdsängen59 kr60 krjuliaugsepoktEj listad efter 26 juli · Coop Stora LadugårdsängenEj listad efter 27 aug · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 1 juli–26 juli · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 27 juli–27 aug · Coop Stora Ladugårdsängen59,58 kr · 16 sep–4 okt · Coop Stora Ladugårdsängen
Coop Stora Ladugårdsängen✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Ladugårdsängen · Stenbackevägen 20A · 70242 Örebro

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till