Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Pilgatan Västerås

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Pilgatan Västerås↗ Västerås · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 284 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Pilgatan Västerås, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Stenby Västerås↗ 2,5 km · Västerås · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 200 g pris 56 kr jämförpris 279 kr/kg

Lägst pris i landet

535 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

529 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

56 kr57 krjuliaugsepEj listad efter 16 sep · Coop Pilgatan Västerås56,74 kr · 27 juni–16 sep · Coop Pilgatan Västerås56,74 kr · 22 sep–30 sep · Coop Pilgatan Västerås56 kr57 krjuliaugsepEj listad efter 16 sep · Coop Pilgatan Västerås56,74 kr · 27 juni–16 sep · Coop Pilgatan Västerås56,74 kr · 22 sep–30 sep · Coop Pilgatan Västerås
Coop Pilgatan Västerås✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Pilgatan Västerås · Pilgatan 4 · 72130 Västerås

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till