Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Stora Örnäset, Luleå

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 59 kr jämförpris 293 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Örnäset, billigast först.

  1. 1 Willys Luleå Hamn↗ 3,8 km · Luleå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

532 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

526 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

58 kr59 krjuliaugsepokt58,63 kr · 29 juni–2 okt · Coop Stora Örnäset58 kr59 krjuliaugsepokt58,63 kr · 29 juni–2 okt · Coop Stora Örnäset
Coop Stora Örnäset

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Örnäset · Rödkallens Väg 1 · 97435 Luleå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan · Te – pris idag

Tyck till