Primat

Ahmad Tea Svart te English Breakfast 100-pack på Coop Stora Kungsbacka

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 6 dagar sedan.

  1. 1 Coop Stora Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 6 dagar sedan pris 60 kr jämförpris 298 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Kungsbacka, billigast först.

  1. 1 Willys Kungsbacka Södercity↗ 200 m · Kungsbacka · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st
  2. 2 Coop Kolla Parkstad↗ 800 m · Kungsbacka · pris ändrat förra veckan förp. 200 g pris 60 kr jämförpris 298 kr/kg

Lägst pris i landet

533 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

527 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

59 kr60 krjuliaugsepEj listad efter 1 aug · Coop Stora KungsbackaEj listad efter 21 sep · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 25 juni–1 aug · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 2 aug–21 sep · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 22 sep–28 sep · Coop Stora Kungsbacka59 kr60 krjuliaugsepEj listad efter 1 aug · Coop Stora KungsbackaEj listad efter 21 sep · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 25 juni–1 aug · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 2 aug–21 sep · Coop Stora Kungsbacka59,58 kr · 22 sep–28 sep · Coop Stora Kungsbacka
Coop Stora Kungsbacka✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Kungsbacka · Hantverksgatan 27 · 43442 Kungsbacka

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till