Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Kvantum Knivsta

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 10 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Knivsta↗ Knivsta · pris ändrat 10 veckor sedan pris 56 kr jämförpris 0,56 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Knivsta, billigast först.

  1. 1 Willys Knivsta C↗ 200 m · Knivsta · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

533 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

527 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

54 kr55 kr56 krjuliaugsep54,53 kr · 25 juni–20 juli · ICA Kvantum Knivsta55,75 kr · 20 juli–28 sep · ICA Kvantum Knivsta54 kr55 kr56 krjuliaugsep54,53 kr · 25 juni–20 juli · ICA Kvantum Knivsta55,75 kr · 20 juli–28 sep · ICA Kvantum Knivsta
ICA Kvantum Knivsta

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Knivsta · Centralvägen 56 · 74139 Knivsta

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till