Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Maxi Trollhättan

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 ICA Maxi Trollhättan↗ Trollhättan · pris ändrat 2 dagar sedan pris 57 kr jämförpris 0,57 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Trollhättan, billigast först.

  1. 1 City Gross Trollhättan↗ 250 m · Trollhättan · pris ändrat 6 veckor sedan pris 59 kr jämförpris 0,59 kr/st

Lägst pris i landet

530 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

524 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

56 kr57 kr58 krjuliaugsepokt56,48 kr · 1 juli–16 juli · ICA Maxi Trollhättan57,64 kr · 16 juli–2 okt · ICA Maxi Trollhättan56,60 kr · 2 okt–4 okt · ICA Maxi Trollhättan56 kr57 kr58 krjuliaugsepokt56,48 kr · 1 juli–16 juli · ICA Maxi Trollhättan57,64 kr · 16 juli–2 okt · ICA Maxi Trollhättan56,60 kr · 2 okt–4 okt · ICA Maxi Trollhättan
ICA Maxi Trollhättan

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Trollhättan · Överby Köpcentrum · 46170 Trollhättan

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till