Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Maxi Vasa Handelsplats, Södertälje

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ Södertälje · pris ändrat 2 dagar sedan pris 58 kr jämförpris 0,58 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Vasa Handelsplats, billigast först.

  1. 1 Willys Södertälje Vasa↗ 1,0 km · Södertälje · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st
  2. 2 Coop Stora Södertälje↗ 250 m · Södertälje · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 200 g pris 59 kr jämförpris 293 kr/kg

Lägst pris i landet

530 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

524 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

57 kr58 kr59 krjuliaugsepokt57,41 kr · 1 juli–21 juli · ICA Maxi Vasa Handelsplats58,63 kr · 21 juli–2 okt · ICA Maxi Vasa Handelsplats57,59 kr · 2 okt–4 okt · ICA Maxi Vasa Handelsplats57 kr58 kr59 krjuliaugsepokt57,41 kr · 1 juli–21 juli · ICA Maxi Vasa Handelsplats58,63 kr · 21 juli–2 okt · ICA Maxi Vasa Handelsplats57,59 kr · 2 okt–4 okt · ICA Maxi Vasa Handelsplats
ICA Maxi Vasa Handelsplats

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Vasa Handelsplats · Genetaleden 9 · 15159 Södertälje

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till