Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Maxi Göteborg

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Göteborg, billigast först.

  1. 1 Willys Göteborg Elisedal↗ 350 m · Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

530 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

524 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

52 kr53 kr54 kr55 krjuliaugsepokt52,90 kr · 28 juni–20 juli · ICA Maxi Göteborg54,12 kr · 20 juli–28 sep · ICA Maxi Göteborg53,10 kr · 28 sep–2 okt · ICA Maxi Göteborg52 kr53 kr54 kr55 krjuliaugsepokt52,90 kr · 28 juni–20 juli · ICA Maxi Göteborg54,12 kr · 20 juli–28 sep · ICA Maxi Göteborg53,10 kr · 28 sep–2 okt · ICA Maxi Göteborg
ICA Maxi Göteborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Göteborg · Grafiska Vägen 16 · 41263 Göteborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till