Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Björksätra, Sandviken

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 ICA Björksätra↗ Sandviken · pris ändrat 2 dagar sedan pris 61 kr jämförpris 0,61 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Björksätra, billigast först.

  1. 1 Willys Sandviken Linggatan↗ 2,4 km · Sandviken · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st
  2. 2 Coop Sandviken↗ 1,7 km · Sandviken · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 200 g pris 57 kr jämförpris 284 kr/kg

Lägst pris i landet

530 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

524 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

61 kr62 kr63 krjuliaugsepokt61,15 kr · 28 juni–21 juli · ICA Björksätra62,37 kr · 21 juli–29 sep · ICA Björksätra61,35 kr · 29 sep–1 okt · ICA Björksätra61 kr62 kr63 krjuliaugsepokt61,15 kr · 28 juni–21 juli · ICA Björksätra62,37 kr · 21 juli–29 sep · ICA Björksätra61,35 kr · 29 sep–1 okt · ICA Björksätra
ICA Björksätra

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Björksätra · Björksätra mitt · 81150 Sandviken

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till