Primat

Ahmad Tea Te English Breakfast 100-p på ICA Maxi Gunnesbo, Lund

AHMAD TEA · 100 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 4 dagar sedan pris 56 kr jämförpris 0,56 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Gunnesbo, Lund, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Lund↗ 150 m · Lund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Willys Lund Nova↗ 350 m · Lund · pris ändrat 26 veckor sedan pris 53 kr jämförpris 0,53 kr/st

Lägst pris i landet

531 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Härlöv↗ Kristianstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Svedala↗ Svedala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Sjöbo↗ Sjöbo · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Trelleborg↗ Trelleborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 200 g ordinarie 59 kr pris 45 kr jämförpris 225 kr/kg

525 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

55 kr56 kr57 krjuliaugsepokt55,47 kr · 30 juni–21 juli · ICA Maxi Gunnesbo, Lund56,69 kr · 21 juli–29 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund55,65 kr · 29 sep–3 okt · ICA Maxi Gunnesbo, Lund55 kr56 kr57 krjuliaugsepokt55,47 kr · 30 juni–21 juli · ICA Maxi Gunnesbo, Lund56,69 kr · 21 juli–29 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund55,65 kr · 29 sep–3 okt · ICA Maxi Gunnesbo, Lund
ICA Maxi Gunnesbo, Lund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Gunnesbo, Lund · Traktorvägen 1-3 · 22660 Lund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0054881006002 · Alla butiker med varan

Tyck till