Primat

Weber Träkol Äppelträ

Weber · 1 st

Billigast 149 kr på ICA Maxi Falun · 30 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

78 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Hudiksvall↗ Hudiksvall · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Älmhult↗ Älmhult · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Hässleholm↗ Hässleholm · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg

73 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

149 kr150 krjuliaugsep149 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Falun149 kr150 krjuliaugsep149 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Falun
ICA Maxi Falun

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 0077924079030

Tyck till