Weber Träkol på ICA Maxi Hässleholm
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 42 veckor sedan.
- 1 ICA Maxi Hässleholm↗ pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
Lägst pris i landet
82 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Falun↗ förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
- 2 ICA Maxi Hudiksvall↗ förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
- 3 ICA Maxi Ronneby↗ förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
- 4 ICA Maxi Älmhult↗ förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
- 5 ICA Maxi Vetlanda↗ förp. 5000 g pris 149 kr jämförpris 30 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Maxi Hässleholm
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Maxi ICA Stormarknad Hässleholm · Industrigatan 1 · 28141 Hässleholm
EAN 0077924079030 · Alla butiker med varan
