Primat

Engelmanns Ost Brie

Engelmanns · 220 g

Billigast 189 kr/kg på Hemköp Uppsala Rosendal · ca 34 kr/st

Du sparar 16 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

109 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Uppsala Rosendal↗ Uppsala · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  2. 2 Hemköp Järfälla Stäket↗ Järfälla · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  3. 3 Hemköp Malmö Kronprinsen↗ Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  4. 4 Hemköp Lund Karhögstorg↗ Lund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  5. 5 Hemköp Hudiksvall C↗ Hudiksvall · pris ändrat förra veckan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg

104 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

34 kr35 krjuliaugsep34,02 kr · 25 sep–30 sep · Hemköp Uppsala Rosendal34 kr35 krjuliaugsep34,02 kr · 25 sep–30 sep · Hemköp Uppsala Rosendal
Hemköp Uppsala Rosendal

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2079780300004 · Brie – pris idag

Tyck till