Primat

Engelmanns Brie 32% på Hemköp Uppsala Rosendal

Engelmanns · 220 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Hemköp Uppsala Rosendal↗ Uppsala · pris ändrat förra veckan pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Uppsala Rosendal, billigast först.

  1. 1 Hemköp Uppsala Svava C↗ 2,1 km · Uppsala · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg

Lägst pris i landet

109 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Järfälla Stäket↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Kronprinsen↗ Malmö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  3. 3 Hemköp Lund Karhögstorg↗ Lund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  4. 4 Hemköp Hudiksvall C↗ Hudiksvall · pris ändrat förra veckan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg
  5. 5 Hemköp Rättvik C↗ Rättvik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 180 g pris 34 kr jämförpris 189 kr/kg

103 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsepokt34,02 kr · 25 sep–2 okt · Hemköp Uppsala Rosendal34 kr35 krjuliaugsepokt34,02 kr · 25 sep–2 okt · Hemköp Uppsala Rosendal
Hemköp Uppsala Rosendal

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Uppsala Rosendal · Kansliskrivargatan 1 · 75257 Uppsala

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2079780300004 · Alla butiker med varan · Brie – pris idag

Tyck till