Primat

Guldfågeln Kycklingfilé Tvådelad på Coop Stora Gällivare

GULDFÅGELN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Gällivare↗ Gällivare · pris ändrat förra veckan pris 104 kr jämförpris 149 kr/kg

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

306 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

97 kr105 kr113 kr121 krjuliaugsepokt97,30 kr · 16 sep–21 sep · Coop Stora Gällivare118,59 kr · 21 sep–24 sep · Coop Stora Gällivare104,30 kr · 24 sep–4 okt · Coop Stora Gällivare97 kr105 kr113 kr121 krjuliaugsepokt97,30 kr · 16 sep–21 sep · Coop Stora Gällivare118,59 kr · 21 sep–24 sep · Coop Stora Gällivare104,30 kr · 24 sep–4 okt · Coop Stora Gällivare
Coop Stora Gällivare

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Gällivare · Metallvägen 16 · 98238 Gällivare

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2307111200007 · Alla butiker med varan · Kycklingfilé pris

Tyck till