Primat

Guldfågeln Kycklingfilé Tvådelad på Coop Stora Jönköping

GULDFÅGELN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat förra veckan pris 104 kr jämförpris 149 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Jönköping, billigast först.

  1. 1 Willys Jönköping A6↗ 350 m · Jönköping · pris ändrat 2 veckor sedan pris 124 kr jämförpris 165 kr/kg
  2. 2 City Gross Jönköping↗ 700 m · Jönköping · pris ändrat 5 veckor sedan pris 131 kr jämförpris 175 kr/kg

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

306 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

97 kr107 kr117 kr127 krjuliaugsepoktKampanj 97,30 kr · 30 juni–29 juli · Coop Stora Jönköping125,21 kr · 30 juni–15 sep · Coop Stora Jönköping97,30 kr · 15 sep–21 sep · Coop Stora Jönköping125,21 kr · 21 sep–23 sep · Coop Stora Jönköping104,30 kr · 23 sep–3 okt · Coop Stora Jönköping97 kr107 kr117 kr127 krjuliaugsepoktKampanj 97,30 kr · 30 juni–29 juli · Coop Stora Jönköping125,21 kr · 30 juni–15 sep · Coop Stora Jönköping97,30 kr · 15 sep–21 sep · Coop Stora Jönköping125,21 kr · 21 sep–23 sep · Coop Stora Jönköping104,30 kr · 23 sep–3 okt · Coop Stora Jönköping
Coop Stora Jönköpingkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Jönköping · Bataljonsgatan 3 · 55305 Jönköping

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2307111200007 · Alla butiker med varan · Kycklingfilé pris

Tyck till