Primat

Guldfågeln Kycklingfilé Tvådelad Sverige på Willys Göteborg Gamlestaden

GULDFÅGELN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Göteborg Gamlestaden↗ Göteborg · pris ändrat 2 veckor sedan pris 124 kr jämförpris 165 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Göteborg Gamlestaden, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Backaplan↗ 3,2 km · Göteborg · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 104 kr jämförpris 149 kr/kg

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

306 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 89,25 kr · 28 juni–13 juli · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 89,25 kr · 7 sep–14 sep · Willys Göteborg Gamlestaden119,95 kr · 28 juni–29 juli · Willys Göteborg Gamlestaden123,75 kr · 29 juli–1 okt · Willys Göteborg Gamlestaden89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 89,25 kr · 28 juni–13 juli · Willys Göteborg GamlestadenKampanj 89,25 kr · 7 sep–14 sep · Willys Göteborg Gamlestaden119,95 kr · 28 juni–29 juli · Willys Göteborg Gamlestaden123,75 kr · 29 juli–1 okt · Willys Göteborg Gamlestaden
Willys Göteborg Gamlestadenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Göteborg Gamlestaden · Alekärrsgatan 6 · 41525 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2307111200007 · Alla butiker med varan

Tyck till