Primat

Guldfågeln Kycklingfilé Tvådelad Sverige på Willys Östersund Storsjö

GULDFÅGELN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Östersund Storsjö↗ Östersund · pris ändrat 2 veckor sedan pris 124 kr jämförpris 165 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Östersund Storsjö, billigast först.

  1. 1 Coop City Östersund↗ 1,6 km · Östersund · pris ändrat idag förp. 700 g pris 104 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Östersund↗ 2,4 km · Östersund · pris ändrat idag förp. 700 g pris 104 kr jämförpris 149 kr/kg

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

306 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepEj listad efter 31 juli · Willys Östersund StorsjöKampanj 89,25 kr · 6 juli–13 juli · Willys Östersund StorsjöKampanj 89,25 kr · 8 sep–14 sep · Willys Östersund Storsjö119,95 kr · 6 juli–29 juli · Willys Östersund Storsjö123,75 kr · 29 juli–31 juli · Willys Östersund Storsjö123,75 kr · 8 sep–30 sep · Willys Östersund Storsjö89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepEj listad efter 31 juli · Willys Östersund StorsjöKampanj 89,25 kr · 6 juli–13 juli · Willys Östersund StorsjöKampanj 89,25 kr · 8 sep–14 sep · Willys Östersund Storsjö119,95 kr · 6 juli–29 juli · Willys Östersund Storsjö123,75 kr · 29 juli–31 juli · Willys Östersund Storsjö123,75 kr · 8 sep–30 sep · Willys Östersund Storsjö
Willys Östersund Storsjökampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Östersund Storsjö · Minnesgärdsgränd 3 · 83145 Östersund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2307111200007 · Alla butiker med varan

Tyck till