Primat

Guldfågeln Kycklingfilé Tvådelad Sverige på Willys Skutskär Östra

GULDFÅGELN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Skutskär Östra↗ Skutskär · pris ändrat 2 veckor sedan pris 124 kr jämförpris 165 kr/kg

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

306 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepKampanj 89,25 kr · 27 juni–13 juli · Willys Skutskär ÖstraKampanj 89,25 kr · 7 sep–14 sep · Willys Skutskär Östra119,95 kr · 27 juni–29 juli · Willys Skutskär Östra123,75 kr · 29 juli–30 sep · Willys Skutskär Östra89 kr101 kr113 kr125 krjuliaugsepKampanj 89,25 kr · 27 juni–13 juli · Willys Skutskär ÖstraKampanj 89,25 kr · 7 sep–14 sep · Willys Skutskär Östra119,95 kr · 27 juni–29 juli · Willys Skutskär Östra123,75 kr · 29 juli–30 sep · Willys Skutskär Östra
Willys Skutskär Östrakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Skutskär Östra · Östra Vägen 49 · 81431 Skutskär

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2307111200007 · Alla butiker med varan

Tyck till