Primat

Siljans Chark Kassler på Willys Borlänge Kupolen

SILJANS CHARK · 450 g

Pris i butiken

Pris ändrat 9 veckor sedan.

  1. 1 Willys Borlänge Kupolen↗ Borlänge · pris ändrat 9 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Borlänge Kupolen, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Norra Backa↗ 900 m · Borlänge · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 400 g pris 64 kr jämförpris 160 kr/kg

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 Willys Mora↗ Mora · pris ändrat förra veckan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  2. 2 Willys Falun Svalan↗ Falun · pris ändrat 8 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  3. 3 Willys Ludvika Lyviksberget↗ Ludvika · pris ändrat 2 dagar sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  4. 4 Willys Borlänge Stora Tuna↗ Borlänge · pris ändrat 13 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  5. 5 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat igår förp. 400 g pris 64 kr jämförpris 160 kr/kg

9 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

60 kr61 krjuliaugsepEj listad efter 19 juli · Willys Borlänge Kupolen60,75 kr · 25 juni–19 juli · Willys Borlänge Kupolen60,75 kr · 27 juli–28 sep · Willys Borlänge Kupolen60 kr61 krjuliaugsepEj listad efter 19 juli · Willys Borlänge Kupolen60,75 kr · 25 juni–19 juli · Willys Borlänge Kupolen60,75 kr · 27 juli–28 sep · Willys Borlänge Kupolen
Willys Borlänge Kupolen✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Borlänge Kupolen · Maskinistgatan 4 · 78170 Borlänge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2308207100003 · Alla butiker med varan · Kassler – pris idag

Tyck till