Primat

Scan Oxfilé Bit på Coop Teg, Umeå

SCAN · 750 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Coop Teg↗ Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Teg, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Avion↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg

Lägst pris i landet

27 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Gnesta Dansutvägen↗ Gnesta · pris ändrat 3 veckor sedan pris 431 kr jämförpris 575 kr/kg
  2. 2 Coop Torsby↗ Torsby · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Östersund↗ Östersund · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg

21 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

473 kr474 krjuliaugsepokt473,45 kr · 10 sep–1 okt · Coop Teg473 kr474 krjuliaugsepokt473,45 kr · 10 sep–1 okt · Coop Teg
Coop Teg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Teg · Tegsplan 3A · 90420 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320275400007 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till