Primat

Köttkultur Entrecote Uppfödd På Gräs på Coop Stora Boden

KÖTTKULTUR · 270 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 2 veckor sedan pris 117 kr jämförpris 559 kr/kg

Lägst pris i landet

59 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Garnisonen Linköping↗ Linköping · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 210 g pris 105 kr jämförpris 501 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  4. 4 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  5. 5 Coop Sydport Mariestad↗ Mariestad · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg

53 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

117 kr118 krjuliaugsepoktEj listad efter 15 juli · Coop Stora BodenEj listad efter 23 juli · Coop Stora BodenEj listad efter 27 aug · Coop Stora BodenEj listad efter 5 sep · Coop Stora Boden117,39 kr · 29 juni–15 juli · Coop Stora Boden117,39 kr · 19 juli–23 juli · Coop Stora Boden117,39 kr · 1 aug–27 aug · Coop Stora Boden117,39 kr · 28 aug–5 sep · Coop Stora Boden117,39 kr · 12 sep–2 okt · Coop Stora Boden117 kr118 krjuliaugsepoktEj listad efter 15 juli · Coop Stora BodenEj listad efter 23 juli · Coop Stora BodenEj listad efter 27 aug · Coop Stora BodenEj listad efter 5 sep · Coop Stora Boden117,39 kr · 29 juni–15 juli · Coop Stora Boden117,39 kr · 19 juli–23 juli · Coop Stora Boden117,39 kr · 1 aug–27 aug · Coop Stora Boden117,39 kr · 28 aug–5 sep · Coop Stora Boden117,39 kr · 12 sep–2 okt · Coop Stora Boden
Coop Stora Boden✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2373782800006 · Alla butiker med varan · Entrecôte – pris idag

Tyck till