Primat

Tillmans Charkuteri Korv Bollnäsringen

Tillmans Charkuteri · 800 g

Billigast 87 kr/kg på City Gross Gävle · ca 78 kr/st

Du sparar 8 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

9 butiker har varan

  1. 1 City Gross Gävle↗ Gävle · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 900 g pris 78 kr jämförpris 87 kr/kg
  2. 2 Willys Gävle Gestrike↗ Gävle · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  3. 3 Willys Gävle Hemsta↗ Gävle · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 Willys Bollnäs Asea↗ Bollnäs · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  5. 5 Willys Söderhamn Porten↗ Söderhamn · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg

4 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

78 kr79 krjuliaugsepoktEj listad efter 6 juli · City Gross GävleEj listad efter 15 aug · City Gross GävleEj listad efter 2 sep · City Gross GävleEj listad efter 11 sep · City Gross GävleEj listad efter 18 sep · City Gross GävleEj listad efter 22 sep · City Gross GävleEj listad efter 1 okt · City Gross Gävle78,25 kr · 1 juli–6 juli · City Gross Gävle78,25 kr · 9 aug–15 aug · City Gross Gävle78,25 kr · 16 aug–2 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 6 sep–11 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 13 sep–18 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 19 sep–22 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 27 sep–1 okt · City Gross Gävle78,25 kr · 3 okt–4 okt · City Gross Gävle78 kr79 krjuliaugsepoktEj listad efter 6 juli · City Gross GävleEj listad efter 15 aug · City Gross GävleEj listad efter 2 sep · City Gross GävleEj listad efter 11 sep · City Gross GävleEj listad efter 18 sep · City Gross GävleEj listad efter 22 sep · City Gross GävleEj listad efter 1 okt · City Gross Gävle78,25 kr · 1 juli–6 juli · City Gross Gävle78,25 kr · 9 aug–15 aug · City Gross Gävle78,25 kr · 16 aug–2 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 6 sep–11 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 13 sep–18 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 19 sep–22 sep · City Gross Gävle78,25 kr · 27 sep–1 okt · City Gross Gävle78,25 kr · 3 okt–4 okt · City Gross Gävle
City Gross Gävle✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2380090600006

Tyck till