Primat

Tillmans Bollnäsring på Willys Gävle Gestrike

Tillmans Charkuteri · 800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 20 veckor sedan.

  1. 1 Willys Gävle Gestrike↗ Gävle · pris ändrat 20 veckor sedan pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Gävle Gestrike, billigast först.

  1. 1 Willys Gävle Hemsta↗ 2,9 km · Gävle · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg

Lägst pris i landet

9 butiker har varan

  1. 1 City Gross Gävle↗ Gävle · pris ändrat igår förp. 900 g pris 78 kr jämförpris 87 kr/kg
  2. 2 Willys Gävle Hemsta↗ Gävle · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  3. 3 Willys Bollnäs Asea↗ Bollnäs · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 Willys Söderhamn Porten↗ Söderhamn · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 900 g pris 81 kr jämförpris 90 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Ljusdal↗ Ljusdal · pris ändrat 26 veckor sedan pris 81 kr jämförpris 101 kr/kg

3 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

80 kr81 krjuliaugsepokt80,91 kr · 1 juli–4 okt · Willys Gävle Gestrike80 kr81 krjuliaugsepokt80,91 kr · 1 juli–4 okt · Willys Gävle Gestrike
Willys Gävle Gestrike

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Gävle Gestrike · Lokförargatan 5 · 80322 Gävle

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2380090600006 · Alla butiker med varan

Tyck till