Primat

MATRIKET Vaniljbullar på Lidl Sigtuna Stadsängar

MATRIKET · 420 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Lidl Sigtuna Stadsängar↗ Sigtuna · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg

Lägst pris i landet

212 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 4 dagar sedan 420 g | 47,62 kr/kg ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 48 kr/kg

206 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 20 kr · 28 sep–2 okt · Lidl Sigtuna Stadsängar28,29 kr · 21 sep–2 okt · Lidl Sigtuna Stadsängar20 kr23 kr26 kr29 krjuliaugsepoktKampanj 20 kr · 28 sep–2 okt · Lidl Sigtuna Stadsängar28,29 kr · 21 sep–2 okt · Lidl Sigtuna Stadsängar
Lidl Sigtuna Stadsängarkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Sigtuna Stadsängar · Skattsökargränd 12 · 19337 Sigtuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 4335619115699 · Alla butiker med varan

Tyck till