Primat

Actimel Yoghurt Jordgubb 4-pack på Coop Frösön

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Frösön↗ Frösön · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Frösön, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Östersund↗ 2,0 km · Östersund · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 54 kr/kg
  2. 2 Willys Östersund Storsjö↗ 2,8 km · Östersund · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  3. 3 Coop City Östersund↗ 1,3 km · Östersund · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg
  4. 4 ICA Vallhalla↗ 3,0 km · Frösön · pris ändrat 4 veckor sedan pris 25 kr jämförpris 63 kr/kg

Lägst pris i landet

681 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

675 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 kr24 krjuliaugsepokt22,67 kr · 30 juni–16 sep · Coop Frösön23,50 kr · 16 sep–3 okt · Coop Frösön22 kr23 kr24 krjuliaugsepokt22,67 kr · 30 juni–16 sep · Coop Frösön23,50 kr · 16 sep–3 okt · Coop Frösön
Coop Frösön

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Frösön · Trädgårdsvägen 2 · 83248 Frösön

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan · Yoghurt – pris idag

Tyck till