Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 4-p på ICA Maxi Östersund

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 54 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Östersund, billigast först.

  1. 1 Willys Östersund Storsjö↗ 3,3 km · Östersund · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
  2. 2 Coop City Östersund↗ 2,0 km · Östersund · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg
  3. 3 Coop Frösön↗ 2,0 km · Frösön · pris ändrat 2 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 59 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,72 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Östersund21,46 kr · 8 sep–2 okt · ICA Maxi Östersund20 kr21 kr22 krjuliaugsepokt20,72 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Östersund21,46 kr · 8 sep–2 okt · ICA Maxi Östersund
ICA Maxi Östersund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Östersund · Arenavägen 19 · 83132 Östersund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till