Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Hemköp Lidköping C

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 6 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Lidköping C↗ Lidköping · pris ändrat 6 veckor sedan pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Lidköping C, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Hjertberg↗ 700 m · Lidköping · pris ändrat 3 veckor sedan pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg
  2. 2 Willys Lidköping Framnäs↗ 750 m · Lidköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

680 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

674 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

18 kr19 krjuliaugsepokt18 kr · 17 aug–4 okt · Hemköp Lidköping C18 kr19 krjuliaugsepokt18 kr · 17 aug–4 okt · Hemköp Lidköping C
Hemköp Lidköping C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Hemköp Lidköping C · Sveagatan 23 · 53131 Lidköping

Prisdata uppdaterad 3 dagar sedan.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till