Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Lidköping Framnäs
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Lidköping Framnäs↗ pris 22 kr jämförpris 5 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Lidköping Framnäs, billigast först.
- 1 Hemköp Lidköping C↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 2 ICA Kvantum Hjertberg↗ pris 21 kr jämförpris 52 kr/kg
Lägst pris i landet
680 butiker har varan
- 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 4 Hemköp Solna Centrum↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
- 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Lidköping Framnäs
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Lidköping Framnäs · Läckögatan 13 · 53160 Lidköping
EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan
