Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 4-p på ICA Maxi Hässleholm

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Hässleholm↗ Hässleholm · pris ändrat 3 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 57 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Hässleholm, billigast först.

  1. 1 Willys Hässleholm Läreda↗ 500 m · Hässleholm · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 4 st pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 krjuliaugsepokt22,66 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Hässleholm22,98 kr · 8 sep–1 okt · ICA Maxi Hässleholm22 kr23 krjuliaugsepokt22,66 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Hässleholm22,98 kr · 8 sep–1 okt · ICA Maxi Hässleholm
ICA Maxi Hässleholm

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Hässleholm · Industrigatan 1 · 28141 Hässleholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till