Primat

Actimel Jordgubb Probiotisk Drickyoghurt 0,1% på Willys Hässleholm Läreda

Actimel · 400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Hässleholm Läreda↗ Hässleholm · pris ändrat 3 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Hässleholm Läreda, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Hässleholm↗ 500 m · Hässleholm · pris ändrat 2 veckor sedan pris 23 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

684 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Växjö Högstorp↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  2. 2 Hemköp Järfälla Jakobsbergs Centrum↗ Järfälla · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  3. 3 Hemköp Stockholm Odenplan↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  4. 4 Hemköp Solna Centrum↗ Solna · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st
  5. 5 Hemköp Stockholm Östermalmstorg↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 4 st pris 18 kr jämförpris 4,50 kr/st

678 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Hässleholm Läreda19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Hässleholm Läreda21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Hässleholm Läreda19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 25 juni–1 juli · Willys Hässleholm Läreda19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Hässleholm Läreda21,90 kr · 2 sep–28 sep · Willys Hässleholm Läreda
Willys Hässleholm Läreda

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Hässleholm Läreda · Norra Kringelvägen 42 C · 28141 Hässleholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146407963 · Alla butiker med varan

Tyck till