Danonino Drickyoghurt Dino Jordgubb 1,6% 8-pack på Coop Krysset, Gävle
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat förra veckan.
- 1 Coop Krysset↗ pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Krysset, billigast först.
- 1 Willys Gävle Hemsta↗ pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
- 2 ICA Maxi Gävle↗ förp. 800 g pris 33 kr jämförpris 41 kr/kg
- 3 Coop Eken Gävle↗ förp. 800 g pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg
- 4 City Gross Gävle↗ pris 36 kr jämförpris 4,44 kr/st
Lägst pris i landet
743 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Kristinehamn↗
förp. 800 g
ordinarie 33 krpris 25 kr jämförpris 31 kr/kg -
2
ICA Maxi Skövde↗
förp. 800 g
ordinarie 32 krpris 27 kr jämförpris 34 kr/kg -
3
ICA Maxi Angered↗
förp. 800 g
ordinarie 30 krpris 29 kr jämförpris 36 kr/kg -
4
ICA Maxi Karlstad↗
2 för 59krförp. 800 g
ordinarie 33 krpris 30 kr jämförpris 37 kr/kg - 5 ICA Maxi Haninge↗ förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Krysset
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Coop Krysset · Skogmursvägen 35 · 80269 Gävle
EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan
