Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Maxi Skövde

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat igår pris 32 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Skövde, billigast först.

  1. 1 Willys Skövde Stallsiken↗ 1,6 km · Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 Coop Stora Nolhaga Skövde↗ 300 m · Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 800 g pris 35 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Hemköp Skövde C↗ 2,0 km · Skövde · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st
  4. 4 Coop Vipans Gränd Skövde↗ 2,4 km · Skövde · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 38 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

10 kr18 kr26 kr34 krjuliaugsepokt32,13 kr · 1 juli–17 aug · ICA Maxi Skövde28 kr · 17 aug–8 sep · ICA Maxi Skövde22 kr · 8 sep–9 sep · ICA Maxi Skövde20 kr · 9 sep–11 sep · ICA Maxi Skövde10 kr · 11 sep–12 sep · ICA Maxi Skövde32,13 kr · 12 sep–14 sep · ICA Maxi Skövde27 kr · 14 sep–3 okt · ICA Maxi Skövde32,13 kr · 3 okt–4 okt · ICA Maxi Skövde10 kr18 kr26 kr34 krjuliaugsepokt32,13 kr · 1 juli–17 aug · ICA Maxi Skövde28 kr · 17 aug–8 sep · ICA Maxi Skövde22 kr · 8 sep–9 sep · ICA Maxi Skövde20 kr · 9 sep–11 sep · ICA Maxi Skövde10 kr · 11 sep–12 sep · ICA Maxi Skövde32,13 kr · 12 sep–14 sep · ICA Maxi Skövde27 kr · 14 sep–3 okt · ICA Maxi Skövde32,13 kr · 3 okt–4 okt · ICA Maxi Skövde
ICA Maxi Skövde

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Skövde · Köpmannagatan 3 · 54954 Skövde

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till