Primat

Danonino Drickyoghurt Dino Jordgubb 1,6% 8-pack på Coop Stora Nolhaga Skövde

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Nolhaga Skövde↗ Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 43 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Nolhaga Skövde, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Skövde↗ 300 m · Skövde · pris ändrat igår förp. 800 g pris 32 kr jämförpris 40 kr/kg
  2. 2 Willys Skövde Stallsiken↗ 1,5 km · Skövde · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  3. 3 Hemköp Skövde C↗ 2,3 km · Skövde · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

33 kr34 kr35 krjuliaugsepokt33,08 kr · 1 juli–3 sep · Coop Stora Nolhaga Skövde34,50 kr · 3 sep–4 okt · Coop Stora Nolhaga Skövde33 kr34 kr35 krjuliaugsepokt33,08 kr · 1 juli–3 sep · Coop Stora Nolhaga Skövde34,50 kr · 3 sep–4 okt · Coop Stora Nolhaga Skövde
Coop Stora Nolhaga Skövde

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Nolhaga Skövde · Nolhagavägen 1 · 54938 Skövde

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till